Dlaczego nie mogę stawać na pięcie?

Witam 3 czerwca miałam wypadek w pracy stopa została uderzona między amaiza komisjonera a wózkiem wysokiego podnoszenia. Rentgen pokazał złamanie V kości śródstopia. Kilka dni później była wykonana tomografia na której okazało się skręcenie stawu skokowego kilka krwiaków i obrzęk kości w pięcie. Stopa została unieruchomiona butem ortopedycznym. Do dnia dzisiejszego nie mogę stanąć na stopie. Kiedy próbuję ustać na nodze boli pięta jak gdyby cos kuło w srodku. Lekarz stwierdził że po tak długim czasie powinnam już normalnie chodzić. Proszę o poradę dlaczego pięta boli podczas próby chodzenia i nie mogę na niej normalnie stanąć. Pozdrawiam

Uważam, że powinna Pani powtórzyć diagnostykę obrazową i wynik skonsultować z ortopedą. Do tego czasu należy odciążyć kończynę.