Dlaczego nie mogę utrzymać erekcji?

  Witam, mam 44 lata i pracuję w górnictwie, na stanowisku kombajnisty. Mam problemy z erekcją, tzn. podczas podniecenia wzwód następuje natomiast kiedy dochodzi do samej kopulacji, członek powraca do pierwotnego stanu, pomimo dalszego podniecenia. Nie biorę stale żadnych leków, natomiast przed badaniami okresowymi tabletki na nadciśnienie. Jakiś czas temu przechodziłem drobne problemy z oddawaniem moczu. Nie moglem go oddać, a przy oddawaniu odczuwałem ból, strumień moczu był również znacznie zmniejszony. Problem ustąpił po zażyciu tabletek. Od tamtego czasu problem nasilił się, wcześniej zdarzało się to bardzo rzadko. Proszę o pomoc.
44 LAT ponad rok temu

Witam.

Podsumowując wszystkie objawy, które wypisałeś, sugerowałabym wizytę u lekarza urologa.
Nie wiem jakie tabletki rozwiązały Ci problem z oddawaniem moczu, ale być może zadziałały one tylko "chwilowo". Przyczyna może być nadal niewyleczona, a jej skutki mogą wpływać na dolegliwość, którą tu zgłaszasz.

Serdecznie pozdrawiam.