Dlaczego nie mogę utrzymać erekcji mając 28 lat?
Mam 28 lat, a od 7 lat współżyje i od tego czasu mam problemu z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji. Wspomagam się lekami na początku był to sildenafil aktualnie tadalafil. Jako dziecko i nastolatek masturbowałem się w różny sposób, niekiedy bolesny. Chciałbym upewnić się, że problemy z erekcja mają podłoże psychogenne, a nie fizyczne (leczę się na depresję). Czy badanie USG Doppler wykonuje każdy lekarz angiolog prywatnie "od ręki" czy trzeba mieć jakieś wskazania ku takiemu badaniu? Tadalafil pomaga, w dużych ilościach. Erekcja bardzo słaba nawet przy masturbacji.

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Dzień dobry.
U młodych osób zaburzenia erekcji mają podłoże psychogenne. Zwłaszcza, jeśli nie działają leki proerektogenne, jak u Pana.
Jeśli problem nie dotyczy psychiki to najprawdopodobniej ma to związek z utajoną chorobą niedokrwienną serca albo hipogonadyzmem. Należy zrobić dokładne badania z krwi i moczu i udać się na wizytę do seksuologa, który ew. skieruje dalej - kardiolog (ch. niedokrwienna?), urolog (prostata?), endokrynolog (hipogonadyzm, prolactinoma?).
Zbyt wiele jest ogólnych informacji.
Pisząc krótko: nie diagnozowanie w Internecie, a u specjalisty!