Dlaczego mam problemy z erekcją w wieku 39-lat?

Witam. Od 4 miesiecy mam problem z erekcją. Mam 39 lat i nigdy takich nie miałem. W sierpniu nagłe zaczęły się pojawiać przypadki niemożności osiągnięcia wzwodu. Byłem u urologa nic nie wykrył po badaniu prostaty. Przepisał tadalafil 5 mg na 3 miesiące. Nie mam też porannych i nocnych wzwodów. Jestem 14 lat po ślubie i nie masturbuje się więc na pewno nie w tym problem. Proszę o szybką odpowiedź. Wogole to penis wygląda jakby zmalał.
MĘŻCZYZNA, 39 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,

problemy z erekcją to dość powszechny problem u mężczyzn i z reguły nasila się z wiekiem. Jeżeli urolog nie wykrył nieprawidłowości, to warto się udać do seksuologa. Problem wcale nie musi leżeć w przyczynach urologicznych, lecz w psychice.

Leczenie zaburzeń erekcji może polegać na psychoterapii lub farmakoterapii. Pierwsza z nich odbywa się w gabinecie seksuologa i polega zazwyczaj na rozmowie. W innych przypadkach stosuje się leki zawierające m.in. sildenafil.

Więcej informacji dotyczących problemów z erekcją znajdzie Pan w artykule, do którego link zamieszczam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/problemy-z-erekcja

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.


0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty