Dlaczego mam te problemy z erekcją w wieku 40 lat?

Witam. Mam 40 lat i od roku problem z erekcją. Byłem u urologa wykonałem badania i wszystkie wyszły w normie. 3 razy byłem też u psychiatry seksuologa który stwierdził że brak erekcji to wina psychiki. Nie mam na codzień większych problemów odżywiam się w miarę zdrowo nie mam też stresującej pracy. Seksuolog przepisał mi tadalafil sun 5 mg i kazał zarzywać przez miesiąc codziennie jedną tabletkę wzwód był i mogłem odbywać normalne stosunki. Po miesiącu zmniejszył dawkę do połowy tabletki ale przed stosunkiem. Też wszystko było dobrze. Nawet jak wezmę 1/4 tej tabletki to erekcja jest i mogę uprawiać seks. I teraz mam pytanie. Czy to wszystko wskazuje na czynnik psychologiczny mojego problemu? Bo zarzywana dawka leku jest minimalna. Z drugiej strony poranne wzwodu są krótkie i trochę słabsze gdy się budzę rano i nie zawsze występują. W ciągu dnia nie mam erekcji. Proszę o w miarę jak najszybszą odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry. Sugestia moja jest być może mało oryginalna - uważam, że powinno się kontynuować kontakt ze specjalistą.

Zalecony preparat uważany jest za bardzo skuteczny w problemach wzwodu, niezależnie od przyczyny/przyczyn...

Pozdrawiam Pana Przeświątecznie. JW P-ń. 12/23