Dlaczego nie widać poprawy w leczeniu infekcji zatok?

Witam przechodzę infekcje zatok ..dostałam już 3 antybiotyk i mam wrażenie że nadal nie idzie mu poprawię.mam przy tym powiększone węzły chłonne..Po jednej stronie jest jeden natomiast z drugiej sporo.ktore mnie bolą.. wyszło to w badaniu usg.musze powtórzyć usg po przeliczeniu.. Boję się czy to nie ma związku z jakimś nowotworem..I dlaczego tą sytuacja trwa nadal..brak poprawy..czekam na wynik krwi ..zastanawiam się czy w razie jakiegoś nowotworu wyniki będą bardzo podwyższone lub obniżone..

Jeśli nie ma efektu leczniczego, a nie leczy Panią specjalista tylko lekarz rodzinny to radziłbym z tym problemem udać się na konsultację bezpośrednio do laryngologa. Być może konieczne okażą się specjalistyczne badania obrazowe (np. tomografia komputerowa, wziernikowanie). O wszystkim zadecyduje laryngolog po bezpośrednim badaniu.