Dlaczego nie widać szwów?

Witam mam 35 lat jestem 9 dni po operacji przepukliny pępkowej, jutro mam zaplanowane ściągnięcie szwów w poradni chirurgicznej. Moje pytanie brzmi następująco: Czy możliwe jest to, że ja nie wiedzę w ranie szwów, które mam mieć ściągnięte. Nie ukrywam, że boję się jutrzejszej wizyty. Skoro mają być ściągnięte to chyba powinny być widoczne? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Gosia

Z reguły szwy (szew), które(y) mają być usuwane są widoczne ponad skórą. Być może ma Pani szwy wchłanialne śródskórne i nie będzie potrzeby usuwania żadnych szwów. Dowie się Pani tego ewidentnie w poradni chirurgicznej.