Dlaczego nie widzę szybkich ruchów?

Witam jestem 6 miesięcy po laserowej korekcji wzroku metoda femtoLASIK i od tamtej pory w ogóle nie widzę szybkich ruchów np: szuflada otarta szuflada zamknięta w ogóle nie widzę ruchu pomiędzy lub jak patrze na nogi idąc to noga jest albo jej nie widzę ruchu przemieszczania się nogi i cały czas mam zawroty głowy moja wada przed cyl 1,75 i cyl 2,25 oś 175. Ma ktoś podobnie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza okulisty i dalsza diagnostyka także neurologiczna.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.