Dlaczego OB jest podwyższone?

Witam serdecznie. Prośba o wyjaśnienie sytuacji. Nie rozumiem dlaczego OB jest podwyższone skoro CRP jest w normie?. Jaka może być tego przyczyna i czy to powód do nerwów? Czy OB 21 to dużo? Tylko jedna wartośc jest jeszcze podwyższona, reszta wyników prawidłowa (w normie) Limfocyty 3,65 tys/µl 1,00- 3,50 H OB OB 21 mm/h 2 -15 H CRP, ilościowo CRP 0,42 mg/dl 0,00 -0,50 N Z góery bardzo dziękuję :)

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki powinno się interpretować całościowo z obrazem klinicznym. Jakie ma Pani objawy? Czemu były wykonywane badania?
Pozdrawiam