Dlaczego objawy przeziębienia w ciąży nie ustępują?

Witam. Jestem w 11 t.c , występuje u mnie ból gardła , uszu , głowy , mięśni , połączony ze stałą gorączka 37.9 ( dodam , że mój problem zawsze polegał na tym , że nie gorączkowałam ) , dodatkowo występuje u mnie silny ból podobny do menstruacyjnego w podbrzuszu , oraz duszności i drętwienie kończyn . Pomimo przyjmowania Prenalenu , objawy nie ustępują .

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena w badaniu bezpośrednim