Dlaczego od kilku lat nie mam okresu?

witam mam 25 lat i od paru lat nie mam okresu. w gimnazjum juz mialam problemu lekarze zapisali mi tabletki hormonalne a po odstawieniu ich nadal nie mam okresu. i tak juz od 5 lat. cigle tyje i nie wiem od czego, lekarze niby mowia ze od srodka jest wszystko ok. nie wiem co mam robic

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane są badania hormonalne . Proponuje udac się do lekarza endokrynologa