Dlaczego odczuwam ból przy nacisku na trójkę?

Jestem po założeniu koron na metalowej podstawie (przód góra). Odczuwam ból przy nacisku na trójce. Dzwonilam w tej sprawie do Pani stomatolog ,uznała to za normalne . Nie miałam koron tymczasowych i nie odbyło się także mierzenie samego metalu , na których są osadzone koronki . Dwa jedynki opierają się o wargę dolnąi przy zamykaniu ust unoszę niezgrabnie brodę . Gdy tak nie zrobię , górna warga unosi się samoczynnie. Między górnymi a dolnymi zębami przy zgryzie odchylenie jest 5 milimetrów. Pani doktor tłumaczy to zbyt wczesnym opiniowaniem i brakiem przyzwyczajenia . Mam poczekać 2 tygodnie .Nie wiem co robić , obecnie czujë dyskomfort związany z odczuciem bólu i estetyki.

Proszę dostosować się do zaleceń lekarza,który osadzał korony - jeżeli będzie Pani nadal niezadowolona proszę bezwzględnie reklamować wykonaną pracę.