Dlaczego odczuwam kłucie w sercu?

Witam kuje mnie serce nie raz zaciska aż mdleje leżał w szpitalu 3 lata temu i wszystko dobrze a teraz do tego problemy z oddychaniem czy to coś z sercem . lekarz powiedzial ze nic mi nie jest a mnie boli no i boli aż na przelot na plecy

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglada ekg? Wskazana wizyta u lek rodzinnego po przeanalizowaniu wyników badań będzie można coś więcej powiedzieć