Czy częsty trening może być powodem kłucia na wysokości serca?

Witam od czasu do czasu kuje mnie w lewym boku na wysokości serca, oraz od czasu do czasu pod lewą łopatką (czasami ból nasila się przy głębokim oddychaniu) Ciężko trenuje 6x w tygodniu lecz czy to może być przyczyną tego bólu/kucia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być ból kostny lub mięśniowo stawowy. Jednak sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego i chociaż ekg.