Dlaczego odczuwam nagłe podniecenie?

Witam serdecznie, od kilku miesięcy co jakiś czas podczas codziennych czynności odczuwam nagłe podniecenie. Objawia się one lubrykacją oraz pulsowaniem lub uczuciem ciepła narządów płciowych, czasami erekcją brodawek sutkowych. Mam 26 lat, jestem dziewicą. Kiedyś się masturbowałam, obecnie już tego nie robię. Czy to normalne?

Witam! Sprawa i odczucia są jak najbardziej normalne, jest Pani w pełni dojrzałą kobietą, a opis jest całkiem fizjologiczny. Okresy podniecenia, nawet dającego orgazm lub jego namiastkę należą do fizjologii. Pozdrawiam W. Ł.