Dlaczego okres się spóźnia?

Mam 17 lat.
Uprawiałam z chłopakiem petting 2 dni po miesiączce. W czasie gdy on mi wkładał palce do pochwy dostałam lekkiego krwawienia jednak nie czułam bólu. Później przez ok 2 dni bolały mnie pochwa i okolice narządów płciowych (ale sądzę raczej że to było od nasilenia naszych pieszczot).
Ok tygodnia przed spodziewaną miesiączką miałam czas większych stresów, bo miałam kilka ważnych sprawdzianów i przez to doprowadziłam do niemal skrajnego wyczerpania organizmu, żywiłam się w tym czasie głównie słodyczami (również śniadania to był zazwyczaj chleb z nutellą), piłam dużo kawy, napojów energetyzujących i brałam tabletki przeciwbólowe, bo miałam silne migreny, również bardzo mało sypiałam ok 4-5 h na dobę. Teraz okres spóźnia mi się już 3 dni co nigdy wcześniej się nie zdarzało. Zawsze miałam bardzo regularny.
Teraz w pochwie mam wydzielinę taką jak mam na kilka dni przed okresem. Dostaję paranoi, że podczas pettingu mogło dojść jakimś przypadkiem do zapłodnienia. Czy te czynniki, które wypisałam, mogły mieć jakiś wpływ na opóźnienie okresu? Kiedyś czytałam na forum internetowym, że niekiedy po przebiciu błony dziewiczej może okres się spóźniać ok 7 dni, czy to prawda?

Witam serdecznie,

Wydarzenia z ostatniego okresu czyli stres, nieprawidłowe odżywianie się oraz niedostateczna liczba godzin snu mogą spowodować opóźnienie miesiączki.
Trudno określić czy w opisanym przez Panią przypadku mogło dojść do przeniesienia plemników do Pani dróg rodnych. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Przerwanie błony dziewiczej nie wpływa na opóźnienie okresu. Chyba,że jest to wynik stresu przed ciążą.

Pozdrawiam