Dlaczego orgazm jest bardzo słaby?

Dzień dobry, mam 29 lat, początkiem miesiąca przeszedłem zabieg pełnego obrzezania z powodu stulejka i załupkiem, a także wirusowymi zmianami brodawkowymi. Przedwczoraj, wczoraj się masturbowałem i jestem przerażony. Mam problem z osiągnięciem pełnej i długiej erekcji, a także mam bardzo płytki orgazm, czuję wyłącznie moment wtrysku i to bardzo płytko, tak jakbym oddawał mocz. W związku z powyższym mam pytanie czy to się polepszy? Czy mam się czym martwić? Czy powinienem iść do lekarza ? Bardzo się boję o to, że tak na zawsze zostanie. Czuję jakby ktoś pozbawił mnie męskości. Za odpowiedź serdecznie dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

trudności z osiągnięciem pełnej erekcji oraz uczucie płytkiego orgazmu, mogą być wynikiem zabiegu i występują czasami po operacji obrzezania. Jednakże, nie należy martwić się na zapas, ponieważ zazwyczaj są one przejściowe i ustępują w ciągu kilku tygodni lub miesięcy po operacji.

Jeśli jednak takie symptomy utrzymają się przez dłuższy czas lub staną się bardzo uciążliwe, zalecamy wizytę u lekarza, najlepiej u specjalisty urologa. Lekarz może zlecić dodatkowe badania, takie jak badanie krwi i mocz, badanie hormonalne lub ultrasonografię, aby pomóc ustalić przyczynę tych objawów i zaproponować odpowiednie leczenie.

Więcej informacji na podany temat znajdzie Pan w artykule poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/obrzezanie

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.