Dlaczego pieszczoty wywołują u mnie taką reakcję?

Witam podczas seksu a dokładnie pieszczot palcami lub językiem i tylko w tych momentach mam dziwne odczucie jakby coś płynęło mi po nodze. Myślałam ze to uczucie mokrego i ciepłego efektu to wynik parcia na pęcherz i popuszczania ale partner mi mówi ze mam paranoje bo nie dzieje się nic. Ja mam jednak wrażenie ze nie umiem wyczuć czy to oddawany mocz czy za dużo wydzieliny z pochwy ale stresuje mnie to bo dawniej tak nie miałam a teraz mam stres i dyskomfort uprawiania pieszczot. Sam seks nie budzi tego uczucia jedynie tak jak wspomniałam pieszczoty. Co to może być ?? Pomocy

Zalecam konsultację z seksuologiem. Powinna Pani omówić podczas tej konsultacji przebieg całego stosunku płciowego. Przypuszczam, że objaw ma raczej wymiar psychologiczny niż fizjologiczny.