Częste ochoty na pieszczoty

mam 23 lata.od 2,5 roku jestem z chłopakiem(22lata). mam często ochotę, nawet na małe pieszczoty mimo, że biorę tabletki antykoncepcyjne).mój chłopak, uważa że takie codzienne zabawy są niezdrowe.często broni się "jestem zmęczony". dziś stwierdził, że seks i zaspokajanie mnie nie sprawia mu tyle przyjemności, ponieważ sam nie może dojść (psychiatra zapisał mu Parogen - bierze od 2 lat). seks i pieszczoty są dla mnie bliskim zbliżeniem, nie tylko przyjemnością - on tego nie akceptuje. co zrobić?

Być może możliwa byłaby zmiana leku na preparat mniej hamujący seksualnie. Czasami jest to możliwe.
Jeśli to nie pomoże, to należałoby rozważyć konsultację u lekarza seksuologa-psychiatry. Nie wiem, czy w Gdańsku jest taki specjalista. (zazwyczaj lekarze seksuolodzy są jednocześnie ginekologami lub psychiatrami).
Pozdrawiam. JW, Poznań.