Dlaczego po łyżeczkowaniu mam skąpe miesiączki?

witam! Mam 29 lat, W listopadzie 2018 r miałam zabieg łyzeczkowania (ciąża o umarła w 7 tyg) staramy się z narzeczonym od 9 miesięcy o kolejną ciążę niestety bezskutecznie. Tydzień temu dowiedziałam się, że mam. macie dwurożna czy to może być powodem naszych niepowodzeń? Moje miesiączki są też strasznie skąpe czy to mogą być komplikacje po łyzeczkowania, lub np. zaburzenia hormonalne jeśli tak jakie badania powinnam zrobić.

Nie ma to związku z łyżeczkowaniem, które się odbyło.
Zleciłabym Pani wykonanie TSH oraz PRL, macica dwurożna może niestety być też problemem w samym zagnieżdżeniu się zarodka