Dlaczego po miesiączce jestem bardziej nerwowa?

Witam mam stwierdzona nerwice powoli z niej wychodzę jest i wiele lepiej teraz większość dni jest lepszych weselszych. Lecz dlaczego gdy mam miesiączke i jak ona się skończy czyli przeważnie ok 3 dni zaraz po skończonej miesiaczce jestem nerwowa rozdrazniona przygnebiona czuje niepokój drgaja mi mięśnie.Przed miesiączka też się tak sobie czuje ale dlaczego tak się dzieje też zaraz po miesiaczce. Nie mam anemi usg ok.

Witam Panią. Domyślam się, że rozpoznanie nerwicy postawił specjalista. Moim zdaniem to ważne z jakiej do tej pory pomocy Pani korzystała. Napisała Pani, że powoli wychodzi Pani z nerwicy. Mam nadzieję, że w tym procesie towarzyszy Pani specjalista. Mam tu na myśli przede wszystkim psychologa. To taka osoba, która może Pani pomóc rozpoznać źródło niepokojących Panią objawów i wypracować skuteczne sposoby na radzenie sobie z nimi. Jeśli dotąd nie korzystała Pani z pomocy psychologicznej gorąco Panią do niej zachęcam. Jeśli uczestniczy Pani w terapii psychologicznej proszę swoimi obserwacjami i odczuciami podzielić się z psychologiem. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Na okres przed - menstruacyjny i po - menstruacyjny każda kobieta reaguje indywidualnie i jak sama Pani zauważyła jest zachowana u Pani pewna cykliczność objawowa - co może mieć też lekkie podłoże nerwicowe.

Życzę Pani radości i słoneczka,
Irena Mielnik-Madej