Dlaczego jestem taka nerwowa?

Witam mam 32lata 3dzieci. I jestem strasznie nerwowa. 4Lata temu poznałam mojego męża był kochany czuły a dziś już nie. Gdy jest dobrze serce na tacy by oddał a gdy jest źle krzyczy przeklina to jest u niego na norma wraca koło 18.00z pracy wszystko trzeba mu podać bo jak nie to się mści. Rozmowa nim to wrzask. Mam 3dzieci syna wyzywa córki są male 14mc i 2mc wszystko sama robię on placem nie kiwnie. Śpię 2godz i jeszcze pretesje ze nieposprzatane gdy się denerwuje brzuch boli

Witam, nerwowość wywołuje Pani sytuacja życiowa. Opiekuje się Pani trójką dzieci, domem, mężem, który nie pomaga Pani w obowiązkach, w domu panuje nerwowa atmosfera. Ma Pani o to, jeżeli dobrze zrozumiałam, żal do męża. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Skorzystać z terapii indywidualnej lub par (jeżeli mąż będzie chciał skorzystać z takiej formy pomocy). Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy, zastanowienia się nad sytuacją, możliwościami, zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Dzień Dobry Pani,

Mam dla Pani i męża do zaproponowania pomoc psychologiczną albo wspólną terapię partnerską, a jeśli nie byłoby zgody ze strony Pani męża, to zachęcam Panią do podjęcia terapii indywidualnej, podczas której nauczyłaby się Pani umiejętnego zadbania o siebie i swoje potrzeby.

Napisała Pani, ze śpi 2 godziny, jest Pani zapracowana, bez możliwości odpoczynku i zastanawia się, dlaczego jest taka nerwowa..., to jest jak najbardziej normalne..., po prostu jest Pani przemęczona, bez wsparcia.

Proszę poszukać i zwrócić się do swojej rodziny o pomoc, tak żeby mogła Pani złapać oddech i trochę zająć się sobą...., czego Pani serdecznie życzę.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej