Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego po stosowaniu tabletek z witaminą A i E pojawiły się krosty na twarzy?

Nigdy nie miałam większego problemu z trądzikiem. Raz na jakiś czas wyszła mi jakaś mała, ledwo widoczna krosta, która schodzili bez ingerencji leków. Od pewnego czasu biorę tabletki z Wit A i E. Od tego tez czasu cała moja twarz jest zasypana czerwonymi, ogromnymi, ropnymi, niekiedy bolacymi krostami, które nie ustępują. Nie dość ze goja się długo, to po zagojeniu wychodzą kolejne. Czy jest możliwość, że w ten sposób działają te tabelki oczyszczajac moją skórę, czy można to wykluczyć?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Poród - kiedy należy udać się do szpitala?

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

należy odstawić przyjmowane witaminy a+ e i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego/dermatologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy