Problem z trądzikiem u 25-latka

Witam. Od zawsze miałem problem z trądzikiem ale jakiś czas temu miałem już spokój a teraz znowu mi wychodzą wypryski. Jeździłem już po różnych lekarzach brałem różne leki, stosowałem różne maści do tego używam dobrych produktów do mycia twarzy i żadnej poprawy. Mam problem z ropnymi, białymi wypryskami. Żadne inne krosty mi nie wychodzą tylko jak wyjdą to ropne nawet jak jest mała to od razu już biała. Ćwiczę na siłowni więc też do tego stosuję dietę czyli nie jem śmieci tzn słodyczy itd. Jedynie spożywam dosyć sporą ilość białka bo dziennie jem tak 160 gram. Do tego biorę co 2 dzień witaminę c i a ale raczej bym to wykluczył. Często jadłem przez ostatni czas nabiał tzn mleko, ser teraz od kilku dni wycofałem zobaczymy czy będą jakieś zmiany. Do tego mam niedoczynność tarczycy ale jest leczona. Nie wiem już co mam robić bo staram się dbać o twarz a jest masakra i po tych wypryskach mam pełno śladów. Liczę na waszą pomoc co zrobić w tym kierunku :) Pozdrawiam

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam