Jak mogę jeszcze leczyć ten trądzik?

Witam. Mam 36 lat od ok 9 lat zmagam się z okropnym trądzikiem. Na mojej twarzy jest wielka krosta na kroście i wyglądam jak potwór. Krosty wystepują na twarzy, szyji, dekolcie i plecach. Miałam przeprowadzane testy alergiczne i nie mam żadnych alergii ale radzono mi brać tabletki od alergii na wszelki wypadek nic nie pomogło. Ginekolog przeprowadził badania które wyszły ok i dał tabletki antykoncepcyjne które też nic nie pomogły. Dermatolog również zlecił badania oraz pobrał próbkę skóry do badań, wszystko wyszło ok dostałam antybiotyk na pół roku i zero rezultatów to dostałam witaminę A i znowu antykoncepcja też nie pomogło. Endykrynolog przebadał mnie od A do Z i też rozłożył ręce. Probowałam różnych ziół i nic. Nie mam stresującej pracy ani zycia. Zdrowo się odżywiam, nie używam zadnych kosmetyków z alkoholem bo to tylko pogarsza sprawę ogolnie nie uzywam kosmetyków bo to nic nie daje a kremy nawet się nie wchlaniają, nie maluję się gdyż żadne kosmetyki nie chcą się trzymać na mojej twarzy i nic nie maskują. Moja cera tak wygląda niezależnie od cyklu. Błagam o pomoc bo już nie wiem co robić.

Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam