Dlaczego po usztywnieniu stawu skokowego nadal odczuwam ból?

W październiku 2017 miałam usztywnienie stawu skokowego lewego, do 19.01.2018r. chodziłam w ortezie oraz kulach, teraz mam chodzić jeszcze dwa tygodnie o kulach. Jednak nadal bardzo boli mnie noga i bardzo utykam. W domu próbuję chodzić bez kul ale jestem załamana jak bardzo mnie boli i jak bardzo ciągnę nogę za sobą nie mogąc jej normalnie postawić. Proszę mi powiedzieć czy to jest za wcześnie i mam się tym nie martwić czy coś jest nie tak z tą nogą.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy i jak sadze wykonanie usg stawu skokowego