Dlaczego podczas oddawania stolca również oddaję mocz?

podczas oddawania stolca również ddaje mocz przy parciu leci mi mocno widoczna krew czasem z małymi skrzepani, gdy jednak oddaje mocz normalnie ni ma śladów krwi, miałem iść nerek i lekarz na ostrym dyżurze w klinice uroligiczbej stwierdził że nic mi nie est i mam leczyc sie w poradni abrermin najwczesniej za 3 miesiace, dziś przy oddawaniu stolica prócz krwi w moczu pojawił się ból- skurcz w kroczu okolice prostaty, ból był w podvrzuszu również i dochodziło do połowy penisa
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Sugeruję zgłosić się na Szpitalny Oddział Ratunkowy w celu zbadania Pana przez urologa. Jeżeli będą wskazania, zostanie Pan przyjęty na Oddział Urologii w celu diagnostyki i leczenia. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty