Dlaczego podczas stosunku członek robi się miękki?

Witam..podczas stosunku moj czlonek robi sie miekki..jestem ze swoja partnerka od 3 miesiecy..wszystko bylo ok ale od niedawna wlasnie tak sie dzieje..uprawiamy seks bardzo czesto ochote mam zawsze ale tak czasem sie zdarza zwlaszcza w srodku nocy po przebudzeniu..biore od niedawna leki na nadcisnienie i rzucam wlasnie papierosy..mam 43 lata..

Dzień dobry!

Aby rozpoznać przyczyny zaburzeń erekcji konieczna jest dłuższa osobista rozmowa - szczegółowy wywiad lekarski i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Bardzo prawdopodobne są przyczyny naczyniowe - wspomina Pan o nadciśnieniu, paleniu papierosów - ale nie jest możliwa diagnoza za pośrednictwem internetu.

Pozdrawiam!

Witam,
Wskazana wizyta u seksuologa, rewizja leczenia p-nadciśnieniowego (unikać beta- i ACE-blokerów). P.S. Dobrze, że rzuca Pan palenie.
Pozdrawiam, Jarosław Lenartowicz