Dlaczego pojawiają się nowe zmiany skórne po stosowaniu Tetralysal 300 oraz Differin przez miesiąc?

Od miesiąca stosuje raz dziennie Tetralysal 300 oraz differin.Od rozpoczęcia terapii stan skóry się pogarsza,pryszcze wyskakują w miejscach gdzie dotąd ich nie było,pojawiły się wypryski na szyi.Niektóre miejsca wydają się całkowicie zaleczone, zaś czoło i broda są non stop zaognione.Na czole pojawiają się duże bolące guzy.Czy to normalne po miesiącu stosowania antybiotyku?Czy skóra się "oczyszcza" z powodu leków?Stan skóry był średni,teraz jest fatalny.Czy jest jeszcze czas na poprawę?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna ponowna wizyta u lekarza dermatologa zlecającego powyzsze leczenie.