Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego pojawiają się nowe zmiany skórne po stosowaniu Tetralysal 300 oraz Differin przez miesiąc?

Od miesiąca stosuje raz dziennie Tetralysal 300 oraz differin.Od rozpoczęcia terapii stan skóry się pogarsza,pryszcze wyskakują w miejscach gdzie dotąd ich nie było,pojawiły się wypryski na szyi.Niektóre miejsca wydają się całkowicie zaleczone, zaś czoło i broda są non stop zaognione.Na czole pojawiają się duże bolące guzy.Czy to normalne po miesiącu stosowania antybiotyku?Czy skóra się "oczyszcza" z powodu leków?Stan skóry był średni,teraz jest fatalny.Czy jest jeszcze czas na poprawę?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczna pilna ponowna wizyta u lekarza dermatologa zlecającego powyzsze leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy