Co stosować na podskórne maści?

Witam. Coraz częściej zdarza się, że wyskakują mi duże bolące pryszcze podskórne. Najpierw puchnie skóra a potem powoli robi się pryszcz który potrafi utrzymywać się nawet ponad tydzień. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe bo praktycznie non stop coś mi wyskakuje i muszę to maskować​ choć i tak widać ;( Smarowałam to pastą do zębów ale przestało pomagać, tylko drażniło skórę. Przeprowadziłam się miesiąc temu na wieś z miasta. Mam 26 lat. Co może mi pomóc, jakaś maść, cokolwiek. Błagam o pomoc.!

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim proszę zgłosić się do lekarza POZ w celu oceny zmian wtedy będzie można coś doradzić