Dlaczego pojawił się problem przedwczesnego wytrysku?

Masturbuję się od 8 lat, kiedyś dużo (do 4razy/dzień), a od roku staram się ograniczać do kilku/miesiąc z przerwami.Powodem jest dziewczyna-nie sprawia mi to takiej przyjemności. Od samego początku regularnie uprawialiśmy petting, teraz już WSZYSTKIE rodzaje zabaw poza właściwym stosunkiem. Problem tkwi w czasie. Tak jak na początku mogłem to robić długo(20minut), tak od ok. 3 msc dochodzę w mniej niż minutę. Czas masturbacji także uległ skróceniu, dochodzę nawet bez wzwodu i specjalnej stymula

Lek. Katarzyna Szymczak

W opisanym przypadku konieczna jest konsultacja u urologa, aby wykluczyć choroby/ nieprawidłowości narządów płciowych.
Pozdrawiam