Dlaczego schodzi mi skóra z dłoni?

Witam. Od jakiś 2 lat? zmagam się z problemem skóry rąk dłoni. Byłem u dwóch dermatologów ''najlepszych'' w mieście i jeden jak i drugi stwierdził, że to alergia kontaktowa i sam muszę wiedzieć skąd to mam. Niestety nie moge zdiagnozować problemu bo stwierdzili że to praca ale na urlopie nie ma jakiejś poprawy. Raz jest lepiej chyba przez to że uzywałem maści na sterydach które na jakiś czas pomogły. Teraz mam straszne ręce a prace domowe jak mycie garów itp odpuszczam żeby nie było gorzej bo po kontakcie z wodą jest tragedia. link do zdjęcia zapodaj.net/ed2427dea7fab.jpg.html Dziekuje z góry za pomoc może ktoś da jakies wskazówki

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl