Dlaczego skóra na żołędzi penisa jest sucha?

Witam Borykam się z pewnym problemem skórnym od około pół roku. Skóra na żołędzi penisa i napletek są pomarszczone i suche. Robiłem badania pod kątem drożdżycy, miałem pobierany wymaz, ale nic nie wykazano. Stosowałem mnóstwo maści( Flucofast, protopic, chlorchinaldin, travocort itd.) i nic nie pomagało, zazwyczaj to po nich było jeszcze gorzej. Najprawdopodobniej schorzenie wzięło się od tego, że miejsca intymne myłem normalnym żelem pod prysznic. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć