Dlaczego słyszę ten dźwięk w głowie?

Słyszę jakby dziwny dźwięk w głowie. Nie jest to pisk ani szum bardziej coś jakby dźwięk fali radiowej lub bardziej dźwięk zakłóceń. Może wydawać się to dziwne ale gdy jednego dnia bolała mnie mocno głowa i to się skończyło od tamtej pory słyszę ciągły dźwięk w głowie. Czy śpię czy nie raz jest głośniejszy a raz cichszy ale cały czas towarzyszy i czasem ból głowy przód i skronie lub czasem na górze przednia część. Mam też jakieś dziwne kuleczki nad jabłkiem Adama tak przy żuchwie 3 takie malutkie przesuwają się/przeskakują gdy poruszam tam palcem nie wiem czy ma to coś wspólnego ale wcześniej tego nie czułem. Nie mam nudności ani wymiotów i nie miałem ani razu podczas tych objawów. Wcześniej miałem tylko dziwne uczucie jakbym miał flegme w gardle ale to miałem tak 2-3 razy przez bardzo krótki czas. Czy może to być coś poważnego jakąś chorobą. Czy może jakaś nerwica którą też przypuszczam. Pełna morfologia była robiona i mocz wszystko było ok. Telko ketonów dużo ale lekarz powiedział że to może być przez to że mało jadłem ostatnio przez to jak się czuje. Morfologia wszystko w normie OB, tsh, kreatynina wszystko ok. Co to może być

Polecam odbyć konsultację neurologiczną - być może jest to objaw wywodzący się z układu nerwowego. Jeśli wyniki wyjdą w normie, wtedy proponuję skonsultować się również z psychologiem, gdyż takie symptomy mogą również wynikać z nerwicy. Jednakże niezbędna jest dalsza diagnostyka w tym kierunku. Zatem najpierw neurolog i w drugiej kolejności - gdy zajdzie taka potrzeba - równiez psycholog. Pozdrawiam