Dlaczego tak często boli mnie głowa?

witam. Mam nie spelna 19 lat. Od pewnego czasu ciagle boli mnie glowa biore tabletki przeciwbolowe. Ciafle chce mi sie spac. Żołądek codziennie wieczorem mnie boli. (Chyba po tych lekach)nie moge wziasc czaswm głębokiego oddechu. Lecze sie psychiatrycznie. Od 3 msc nie biore lekow psychiatrycznych poniewaz czekam na wizyte. Mam depresje. Nie wiem co sie dzieje ze mna chciałam dodac ze czesto choruje na angine ropna. Po prostu od pewnego czasu tak sie czuje. Prosze o szybka odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Napisała Pani, że ma depresję, że leczy się psychiatrycznie, obecnie nie zażywa leków,
z powodu ich braku, domniemam, że nie jest Pani w leczeniu psychoterapeutycznym, zażywa leki p/bólowe, które mogą być odpowiedzią przewodu pokarmowego na ich nadmiar.
Podsumowując przewlekający się ból głowy może wskazywać na kilka przyczyn.
Zalecałabym Pani, żeby skorzystała Pani na ten moment z konsultacji lekarza pierwszego kontaktu, informując o objawach (umówić się z lekarzem, by mógł Pani przepisywać leki psychiatryczne, na zlecenie psychiatry-żeby miała Pani swobodną dostępność do recepty) który skieruje Panią na konsultację neurologiczną.

Z mojej strony zachęcałabym Panią mocno do podjęcia terapii, która nie uzależnia i nie ma skutków ubocznych.

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com