Dlaczego w ciąży tak boli mnie głowa?

witam jestem w 5 miesiacu ciazy i zmagam sie ciagle z bolami gardla i glowy w wynikach wyszlo ze mam wysoka tarczyce i nadcisnienie 160/90 biore leki eurytrohx i dopegyt ale gdy kedt cieplo w pomieszczeniu robi mi sie goraco i ciezko oddycham czy to mozliwe ze te leki nie dzialaja na mnie albo to przez ciaze?pozdrawiam

zwłaszcza w ciąży!! Czy nie ma obrżęków, żylaków /?
Konieczna pełna konsultacja, kompleksowa ocena stanu zdrowia!
Ocena, wagi, sprawności, wydolności, trybu życia etc Badania laboratoryjne !
Pozdrawiam