Co oznacza ból w klatce piersiowej podczas stresu?

W 2016 roku mialem koronografie badania ekg robie co miesiac wszystko ok tk glowy tez wyszlo ok jednak caly czas podczas stresu mam bole w klatce piersiowej i mrowienia lewej czesci ciala w rodzinie byly udary i choroby serca moje pytanie brzmi czy skoro wszystko jest ok grozi mi zawal lub udar

Ocena, wagi, sprawności, wydolności, trybu życia etc
Wyniki do interpretacji klinicznej ; Psycholog, Opanowanie stresu; leki...
Pozdrawiam i zapraszam