Dlaczego trzeba piłować koronkę zębową?

Witam Dentysta poprawia koronkę czwarty raz tłumacząc, że obolały ząb pod koronką jest winą wady zgryzu. Czy to jest normalne, żeby trzeba było tyle razy poprawia- podpilowywyć koronkę? Czy powinnam zareklamować koronkę ? Obawiam się, że dentysta źle założył koronkę, albo technik ją źle wykonał Ząb pod koronka porcelanowa jest obolały ( 4 tygodnie po zalogowaniu koronki) i nie mogę nim gryźć. Praca wykonana była 4 tygodnie temu. Z góry dziękuję
KOBIETA, 50 LAT 9 miesięcy temu

Korona po wykonaniu powinna pasować idealnie, korygowanie tyle razy zgryzu nie powinno mieć miejsca. Niekiedy sytuacja zgryzota uniemożliwia prawidłowe wykonanie pracy. Dopiero po leczeniu ortodontycznym czyli prostowaniu zębów można wykonać prawidłową protetykę.