Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej wskazują na infekcję.

Zarówno upławy, jak i swędzenie w okolicy cewki moczowej mogą oznaczać zapalenie cewki moczowej. W takim przypadku chory często oddaje mocz i podczas tej czynności może odczuwać pieczenie oraz swędzenie.

Charakterystyczny dla zapalenia cewki moczowej jest również obrzęk oraz zaczerwienienie zewnętrznego ujścia cewki moczowej. Dodatkowo u kobiet mogą występować bóle podbrzusza oraz krwawienie międzymiesiączkowe.

Proszę więc udać się do lekarza, najlepiej ginekologa, który potwierdzi bądź wykluczy tę tezę i pomoże Pani pozbyć się problemu zapisując odpowiednie leki.

Szczegółowe informacje na temat zapalenia cewki moczowej znaleźć można w artykule pod adresem: https://portal.abczdrowie.pl/zapalenie-cewki-moczowej-i-pecherza-moczowego.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty