Dlaczego wciąż odczuwam ból po złamaniu V kości śródstopia?

Witam, 31.09 złamałem V kość śródstopia bez przemieszczenia dostałem l4 na 30 dni , założono mi wtedy szyne na 8 dni po tym czasie mialem kolejna wizyte i lekarz sciągnał szyne oraz zalecil chodzenie w butach o twardej podeszwie, stopa czasami boli gdy na nia nieodpowiednio nazdepne , 30.10 mam kolejna wizyte i zastanawiam sie czy to mozliwe ze stopa nadal boli oraz ile jeszcze powinienem byc na zwolnieniu biorac pod uwage ze pracuje fizycznie gdy okaze sie ze kość sie zrosła

Lek. Michał Lenard

Niestety, ból po takim złamaniu może utrzymywać się wiele tygodni. Na wizycie kontrolnej zbada Pana ortopeda, być może zleci wykonanie ponownego RTG i zdecyduje, czy powinien Pan jeszcze pozostać na zwolnieniu lekarskim. Pozdrawiam!