Dlaczego widzę niewyraźnie?

Witam. Od jakiś może 2 tygodni mam pewną dziwna dolegliwość mianowicie wydaje mi się że nie ostro widzę zwłaszcza coś co jest mocno podświetlone jak np coś w tv, jest to dość dokuczliwe, odbyłem wizytę u okulisty i wszystko okazuje się w jak najlepszym porządku, dodatkowo pojawił się przy zdenerwowaniu ponieważ ostatnio mam dość ciężki okres w życiu ucisk na górnej części nosa, był też ucisk w okolicy skroni, mam delikatnie podwyższone ciśnienie, bóle głowy pojawiały się ale to było chwilowe i w różnych częściach więc domyślam się że to coś na tle nerwowym.

Witam.Mogą to być objawy przemęczenia lub przewlekłego stresu. Zalecam test Amslera celem wykluczenia chorób plamki zółtej oraz kontrolę okulistyczną za 3do 6 mcy.Pozdrawiam serdecznie