Zaburzenia widzenia w postaci kolorowych plamek na ciemnych przedmiotach

Witam. Czy zaburzenia widzenia w postaci kolorowych migoczacych plamek na ciemnych przedmiotach znajdujących się na jasnym tle, pojedyncze blyski oraz ciemna plama tuż po przebudzeniu w centrum widzenia może mieć związek z chorobą hashimoto? Nagle również pojawiła się wada wzroku która dość szybko postępuje. Badania okulistyczne dna oka, Oct itp bez zmian poza astygmatyznem i plusowa wadą. Proszę o radę. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Jeśli okulista nie stwierdził patologi to nie ma powodu do zmartwień.

Nie są to objawy typowe dla Hashimoto.
Pozdrawiam.