Falujący obraz, mroczki oraz inne zaburzenia widzenia
Witam mam problem z zaburzeniem widzenia, obraz mi faluje,widze mroczki,tzw jakby lekkie zawroty głowy,i jesli patrze na jakiś przedmiot/osobe to 2 plan obrazu jest rozmazany albo podwojne widzenie bylem u okulisty mialem robione badania i tez OCT oka i nic nie wykazalo i chcialbym sie zapytac jakie jeszcze zrobić badania oka czy wgl sa jeszcze jakies na te dolegliwosci oprocz oct oka? tk glowy mialem tez robione i wszystko ok

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Witam. Warto zrobić pole widzenie czy ma Pan mroczki czy tylko się Panu wydaje..Jeżeli chodzi o widzenie drugiego planu to opisuje Pan przestrzeń Panuma,w której zawsze widzimy podwójnie/ norma/. Pozdrawiam