Dlaczego włosy zaczęły się przetłuszczać?

Witam , od roku mam problem z przetłuszczającymi się włosami. Włosy przetłuszczają się bliżej skóry głowy , na długości są przesuszone. Denerwuje mnie fakt , że powinnam z tego względu myć włosy codziennie , ponieważ wygląda to nieestetycznie . Myję włosy co 2 dzień . Jest pewne , że stosuję dobre i odpowiednie produkty do pielęgnacji mojego typu włosów. Nie zmieniłam stylu życia i odżywiania . Nie biorę leków . Robiłam badania w kierunku tarczycy , wszystko ok . Proszę o poradę

Witam Panią,

Polecam stosowanie peelingu do skóry głowy lub /i wykonanie ultradźwiękowego oczyszczania głowy .
Oba sposoby złuszczania naskórka powodują usunięcie warstwy rogowej naskórka , lepsze oczyszczenie skóry głowy a w efekcie zmniejszenie przetłuszczania włosów .
Jeśli problem nie ustąpi zapraszam na konsultacje trychologiczną.

Pozdrawiam