Dlaczego wymiotuje po każdym posiłku?

witam mam 18 lat od ponad roku zmagam się z czymś,miałam gastroskopie i nic nie wykryto. Wymiotuje po praktycznie każdym jedzeniu po kilku godzinach nadal jest to tak jakby w przełyku i wymiotuje jedzenie jest (takie jakby np po chlebie takie jakby wielkie płaty czy nie wiem jak to opisać) i przy tym klatka piersiowa mnie boli. Lekarz dał mi leki przeciwwymiotne,ale co to może być,bo leki mi nie pomagają ,nic nie mogę jeść i schudłam dużo .

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest wynik gastroskopii? Konieczna wizyta u gastroenterologa