Dlaczego wystąpiła przepuklina po operacji URSL?

Witam serdecznie. Po operacji ursl wystąpiła obustronne przepuklina pachwinowa prosta.Jestem zaskoczony i załamany. Co było przyczyną jej wystąpienia. Boję się następnych operacji. Jak szybko musze sie poddać operacji.Znajomi mają już kilka lat.Boją się też bólu przewlekłego naruszeniu nerwów. Dziękuję za poradę.Zbyszek 60 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarxa rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Sama litotrypsja nie powinna powodować takich działań niepożądanych