Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego występuje u mnie problem z utrzymaniem wzwodu?

Witam. Mam 28 lat . Zmagań się z wysokim pulsem, oczywiście biorę leki na uregulowanie oraz magnez. Dodam że żyje w stresie cały czas o czymś myślę. Od dłuższego czasu mam problem z utrzymaniem wzwodu. Wszystko jest jest gra wstępna wszystko ładnie pięknie ale jak dochodzi do konkretów mój członek nie jest tak twardy jak powinien. Proszę pomóżcie mam już dosyć
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 3 miesiące temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Stres, zła dieta, brak snu, .... i leki mogą powodować zaburzenia wzwodu. Po pierwsze proszę zredukować stres, wyspać się ... i zobaczyć czy to pomogło. Jak nie to modyfikacja leczenia ...kolejny krok to seksuolog. pozdr. KG www.prepmed.pl

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy