Dlaczego zaczęłam odczuwać swędzenie okolic intymnych?

Witam! Jakieś 3 dni temu zaczęłam odczuwać swędzenie okolic intymnych (sporadycznie), pojawiło się więcej śluzu. Jestem w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, w połowie drugiego opakowania. Jakieś pół roku temu już przyjmowałam tabletki jednak mialam przerwę w ich braniu. Zanim na nowo zaczęłam je przyjmować skonsultowalam to z lekarzem. Choruje na choroby tarczycy więc obawialam się że mogą być jakieś problemy z tym związane. Wczoraj podczas stosunku uczucie swedzenia stało się dużo większe i pojawiła się krew. Na tą chwilę krwawienie jest tak samo intensywne jak podczas okresu. Co to może oznaczać? Przestraszylam się i chciałam się umówić jak najszybciej do lekarza jednak termin mam na za około 2 tygodnie a jeżeli mam coś pilnego to usłyszałam że mam się zgłosić do szpitala, taka sytuacja...

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą świadczyć o infekcji i wymagają zbadania przez ginekologa. Pozdrawiam!