Dlaczego zmagam się z nietypowym bólem głowy z lewej strony?

Witam, Od kilku lat zmagam się z nietypowym bólem głowy z lewej strony, lewego oczodołu z uczuciem "wyrywania" gałki ocznej, lewej skroni i czasami lewej strony szczęki. Ból pojawia się znikąd czasami trwa kilka lub kilkanaście dni nieprzerwanie. Podczas bólu prawie nie widzę na lewe oko, mam mdłości i wymioty, nawet jeśli nie mam czym. Zwykłe leki przeciwbólowe nie pomagają. Ból pierwszy raz pojawił się w 2012 roku i średnio pojawia się 3-4 razy w roku o roznych porach roku i dnia, całkowicie wyłączając jakąkolwiek aktywność. Miałem robione tk głowy, tk zatok oraz rezonans mózgu, które nie wykazały żadnych zmian w obrębie głowy. Dodam że jestem migrenowcem, ale te ostatnie bóle są zupełnie poza jakąkolwiek miarą. Pomocy, tak nie da się żyć. Mężczyzna 35 lat.

Nie jest to precyzyjny opis dolegliwości.
W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu; lokalizacja, charakter, szybkość narastania, czas trwania, zmienność w ciągu dnia, czynniki prowokujące, nasilające, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…
Jest kilka bólów głowy, które mogą pasować do tego krótkiego opisu np. klasterowe bóle głowy.