Dlaczego zmagam się z silnymi zawrotami głowy?

Witam! Od wczoraj czuję się jakbym był lekko pijany - jakby lekkie zawroty głowy coś jakbym był w innym wymiarze. Dzisiaj rano pojawiła się biegunka. Od razu zażyłem leki (stoperan i węgiel). Parcie dalej było ale bez wizyty w toalecie. Po paru godz. jednak ponownie odwiedziłem WC ale tym razem stolec był twardszy choć dalej miękki. Temperatura 36,9 stopni. miesiąc temu robiłem morfologie po odbytej infekcji jedynie erytrocyty (0,01 poniżej normy). Proszę o odpowiedź bo się denerwuję.

Dzień dobry.

Myślę, że powinien skontaktować się Pan z lekarzem POZ - lekarz rodzinny.
Jeśli Pana stan gwałtownie się pogorszy proponuję wizytę na SORze.

Dariusz Pysz-Waberski